המלצות

הנכם מוזמנים להשאיר המלצה חדשה.


אני אימצתי את שני ילדיי המקסימים שהביאו הרבה אור ושמחה למשפחה דרך עמותת עתיד הילדים. את בני אימצתי לפני 4 שנים ובתי לפני 11 חודשים. אין בפי מספיק מילות תודה לאידה המקסימה. האשה החמה בעלת הלב הרחב, האכפתית והמסורה. למרינה שעושה מלאכתה בקודש ולשאר הצוות המקיף הן בארץ והן בחו"ל על היחס החם והאישי האכפתיות והדאגה, הליווי האישי האוזן הקשבת בכל שלב בתהליך גם כשהיה קשה. אני ממליצה בחום ומעומק ליבי למעוניינים לאמץ לפנות לעמותת עתיד הילדים.

אסנת (8.2012)


קשה לתאר במילים את זה שיש בעצם עוד אנשים שפועלים מהלב ונותנים את הנשמה לכל אחד ואחת שמגיעים אליהם ולוקחים אותם תחת חסותם ומעניקים להם את הליווי הצמוד והאישי לאורך כל הדרך מתחילתה ועד סופה במסירות לב ואכפתיות מרגשת. אנו נפעמים מכך שזכינו לבחור בכם ואתם המשכתם בפועלכם ועזרתם לנו להגשים חלום בדרך השוגה בשושנים.אין לתאר את היחס הנדיב ושימת הלב לכל פרט ופרט ואף נתינת הדגש על התאמה כל כך מיוחדת לכל אחד ואחד ולצרכים המתאימים לו. אנו אימצנו ילדה מרוסיה וקיבלנו את מבוקשנו באופן מקסים עם טיפול מיוחד ויוצא מן הכלל. הדרך הייתה קלה לאחר שהחלטנו שאנו מאמצים לליבנו את אידה וחיים ושמים בכפם את המשימה אשר בה הם מתמחים. ואכן ללא מאמץ רק (מלבד בירוקרטיה) המשימה הושלמה בהצלחה רבה וקיבלנו את הגשמת המשאלה שלנו עם ליווי צמוד אף על ידי הנציגים בחו"ל שעשו הרבה מעבר למה שהיו צריכים לעשות הן ברמת האירוח הליווי ההסבר העזרה והתמיכה והן ברמה האישית של הזדמנות לפגוש אנשים יוצאים מן הכלל בטוב ליבם ובמקצועיותם. ועל מפעל חייכם אנו מצדיעים לכם שאו והמשיכו להגשים את משאלותינו ותנו עולם חדש ומלא עתיד לילדים אשר לא שפר עליהם מזלם. תודה רבה רבה מקרב הלב לאידה וחיים היקרים שלנו. "איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא אשר היה כערבות הבוכיות"....

מיכל ואדיר (27.05.2012)


בחרנו בך מכל העמותות כי רק אצלך הרגשנו את הלב פועם, האינטואיציה אמרה לנו שאת תהיי רגישה מספיק כדי לעבור איתנו את התהליך הזה.
בדיעבד, הרגישות שלך באה לידי ביטוי בכל צעד, בכל אדם שבחרת לעבוד איתו ופגשנו בדרכנו!

דור ולימור


אידה היקרה,

אין מילים להביע את השמחה, האושר והתקווה שהבאת למעוננו עם אימוץ הבת הקטנה שלנו. לפני פחות מ-5 חודשים, התחלנו עימך את תהליך המורכב של אימוץ בחו"ל. בין הררי הטפסים, והסידורים הכרוכים בתהליך האימוץ, תמיד הרגשנו שאנחנו במקום הנכון ועם האדם הנכון — אין שני לך במקצועיות, באכפתיות ובנשמה שאת משקיע בתהליך. לכל אורך הדרך ליווית אותנו והדרכת בכל שלב. ידענו שאנחנו בידיים טובות ושלא משנה כמה זמן יארך תהליך האימוץ, בסוף הילד/ה יגיע. להפתעתנו הגמורה, התהליך תפס תאוצה ותוך 3 חודשים ושבוע בלבד כבר נערך משפט — והנה זה רשמי — הפכנו להורים! שלושה שבועות אחר כך אנחנו כבר בארץ עם האוצר הקטן ועדיין לא מאמינים.
תודה ענקית מהמלב והמון אהבה,

אורלי ועמי (1.2.2012)


אנו אימצנו דרך עתיד הילדים ואנחנו חד משמעית גם משיחה עם המון הורים שנפגשנו בהפנינג אימוץ ומפגישות רבות שעשינו עם הורים מאמצים, מרוצים עד מאוד מהיחס האישי. מהאמפתיה, מהיחס של כל הצוות הנהדר שאידה מוקפת בו ושנותנת תחושה של ריפוד, מהדאגה לכול אורך הדרך משלב חתימת החוזה דרך המאמץ הבלתי נלאה להצלחת התהליך בארץ כמו גם ברוסיה גם אחרי שקיבלנו את הילדה אידה מתענינת כל ילד עבורה הוא עוד נס שקרה לה, אידה הביאה המון שמחה לביתינו. מגיע לעמותה הזו כול הקרדיט שבעולם. ממליצים בחום.

בתיה וחיים


אידה אשה חמה ומקסימה. במשך כל התקופה הקשר בנינו היה חם ואף אוהב הייתי אומרת. עברתי תהליך קל ונינוח שאני יכולה להעיד שקיבלתי בו ממש יחס VIP

לאידה יש אנשי קשר נפלאים שליוו אותנו בכל רגע נתון, ארגנו לנו מלון נפלא, ולא עזבו אותנו לשניה עד שהכל היה מאורגן ומסודר לפרטי פרטים, ממש עד לרגע הטיסה הביתה, ועד לבידוק הבטחוני לשם אי אפשר היה להכנס יותר.

בקיצור, לכל מי שמאמץ, אני ממליצה בחום ובכל פה ולב על אידה הררי. בהליך כזה, גדוש במתחים, בצפיות וחשש מאכזבות, מאוד חשוב שהעמותה המלווה תתן יחס חם, תהיה קשובה, שהיחס יהיה אישי וצמוד ומסביר פנים ואת כל אילו יש בעמותת "עתיד הילדים".

21.10.2011


טופס לשליחת המלצות:

(פרטי ההתקשרות נדרשים לאימות בלבד. באתר יצויין רק שמו הפרטי של הממליץ.)

יש למלא את השדות שהינם שדות חובה.

תודה! הודעתך נשלחה.

הודעתך אינה נשלחה. נסה/י שוב, בבקשה.